Loper Poland jest cenionym dostawcą w segmencie B2B, który podąża za rozwijającym się rynkiem i wymogami klientów. Bardzo ważnym elementem jest rozwój oparty na wdrażaniu nowoczesnych technologii. Nasze produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością.

Produkujemy i korzystamy z najświeższych surowców sprowadzanych od zaufanych dostawców z Ameryki Południowej. Dostarczamy orzechy, sezam oraz inne nasiona przetworzone zgodnie z potrzebami i specyfikacjami naszych klientów podchodząc do każdego z nich indywidualnie.

Dostarczamy je do Państwa do dalszego kreatywnego wykorzystania w tworzeniu produktów dla Waszych Klientów. Surowce i produkty podlegają ścisłej selekcji i odpowiedniej obróbce. Oferujemy orzechy: cięte, zmielone na mąkę, przetworzone na pasty.

Celem naszej firmy jest dostarczenie Klientom produktów o najwyższych walorach smakowych. Dzięki naszym składnikom Twoje produkty będą świeże i atrakcyjne oraz naturalne w smaku.

Naszym celem jest zostać Twoim partnerem biznesowym na wiele lat.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt z naszym działem handlowym

Zalety naszych surowców

Orzechy i nasiona charakteryzują się wysoką zawartością tłuszczy nasyconych, które mają pozytywny wpływ na nasz organizm i procesy w nim zachodzące. Można je spożywać na diecie bezglutenowej czy vegańskiej. Są także skarbnicą białka roślinnego.

Dostarczają do naszego organizmu także wielu witamin. Te z grupy B, witaminę E nazywaną witaminą młodości czy witaminę C. Ponadto fitosterole obniżające poziom złego cholesterolu (pasta sezamowa), wapń, magnez czy potas. Wszystkie te składniki wspomagają pracę naszego organizmu: układ nerwowy, pamięć i koncentrację, układ krążenia i pokarmowy.

Kontakt