Nasza Firma

Od 20 lat zajmujemy się zarówno importem orzechów, sezamu i innych nasion jak i ich obróbką i przystosowaniem do dalszego wykorzystania przez naszych klientów z branży spożywczej. Dodatkowo zajmujemy się selekcją i obróbką orzechów: cięcie, mielenie na mąkę, przygotowanie pasty. Nasze surowce i produkty trafiają do branży cukierniczej, piekarniczej jak i do produkcji zdrowej żywności.

Posiadamy dwa zakłady produkcyjne w Łomiankach i Zakroczymiu, gdzie surowce są prażone, odtłuszczane i przetwarzane. Uzyskujemy produkty najwyższej jakości, dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii oraz kontroli podczas procesów przygotowawczych. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty.  Celem naszej firmy jest dostarczenie Klientom produktów o najwyższych walorach smakowych. 

Loper Poland jest cenionym dostawcą w segmencie B2B, który podąża za rozwijającym się rynkiem i wymogami klientów. Bardzo ważnym elementem jest rozwój oparty na wdrażaniu nowoczesnych technologii. Nasze produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Produkujemy i korzystamy z najświeższych surowców sprowadzanych od zaufanych dostawców z Ameryki Południowej.

Dostarczamy orzechy, sezam oraz inne nasiona przetworzone zgodnie z potrzebami i specyfikacjami naszych klientów podchodząc do każdego z nich indywidualnie.

 

Certyfikat IFS 2019 pl

Napisz do nas